Harry Gregson-Williams

7,6
5 142 oceny muzyki
powrót do forum osoby Harry Gregson-Williams

Piękna muzyka stworzona przez tego kompozytora do filmu "OPOWIEŚCI Z NARNII" 10/10

dark23

Zgadzam się w 100%!!!!!!!!! Opowieści z Narnii miały rewelacyjną oprawą muzyczną.

Kaileena_Farah

Czasami tak jest, że bez względu na jakoś samego filmu, gdy oprawa muzyczna jest magiczna to tworzy muzyczny klimat, nie przepadam za filmem...ale moge go ogladać setki razy, ten facet to geniusz, jeden z moich ulubionych kompozytorów. Chwilami nawet przewyższa Zimmera.

dark23

Popieram w 100%! Muzyka jest magiczna, wspaniała, piękna, fantastyczna i już mi brak słów! Wiele bym zrobiła, żeby mieć "Opowieści z Narnii" i żeby móc posłuchać tej muzyki jeszcze raz i jeszcze potem 12 razy, a potem ze 157 razy =)

dark23

Rzeczywiscie w O "Opowiesciach z Narni" jest dobra muzyka. Jest taka bajkowa i magiczna.

wojtelek

Uwielbiam muzykę z OZN jest niesamowita. Szczególnie kocham słuchać The Battle i Only the Beginning of the Adventure. Jest fenomenalna...idealnie dopasowana do filmu

Golden_Rose

Ja uwielbiam też kawałek EVACUATING LONDON. Cudo! Ale THE BATTLE to po prostu arcydzieło świata.

adikEC

Ten facet jest rewelacyjny ! Muzyka z Opowieści z Narnii jest niepojęta ...

Inis_2

cuating London i The Beattle są arcydziełami po prostu < 33.

to co ten facet tworzy jest fenomenalne !!

paczek93

no może nie żeby od razu lepszy od Zimmera:D ale rzeczywiście świetny...

chociaż będe oryginalna, bo najbardziej lubię arrival at Aslan's how czy jakoś tak. chociaż oczywiście wszystko jest genialne...

human4pain

Nom, muzyka w opowieściach z Narni (głównie w pierwszej części) reprezentowała Oskarowy poziom. Harry-Gregor Williams jest naprawdę dobrym kompozytorem. Może to jeszcze nie poziom Hansa Zimmera, a juz tym bardziej nie poziom Jerry'ego Goldsmitha, Johna Williamsa czy Ennio Morricona, ale nie da sie ukryć ze H.G Williams dobrym kompozytorem jest (ciekawe czy jest w tym zasługa nazwiska :P )

JaszczurXP

Zgadzam się z osobami powyżej muzyka do Narni była świetna.
Mam nadzieje że ta z The Prince of Persi będzie równie dobra.

dark23

podpisuję sie obiema rękami - ta muzyka to istna MAGIA :D
Raz delikatna, raz podniosła, ale zawsze cudowna :) Właśnie słucham tych utworów - od 3 dni w kółko :D

Ligeja

10\10 za Narnie!!! :)
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
malena022

zawsze gdy słucham melodii z Narnii to mi sie chce troszke płakać^^ świetna muzyka, pasuje do filmu 100%

użytkownik usunięty
dark23

hej wiecie może na jakiej stronce można pobrać muzyke z tego filmu? z góry dzieki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones