Harry Gregson-Williams

7,6
5 144 oceny muzyki
powrót do forum osoby Harry Gregson-Williams

U mnie zapunktował (właściwie to wtedy go poznałem) kiedy usłyszałem jego muzykę w Metal Gear Solid 2. Genialne połączenie orkiestrowych dźwięków z delikatnym bitem i elektroniką wpasowało się w klimat gry. Trzecia część, również w jego wykonaniu, już mniej elektroniczna lecz też idealnie wpasowana w klimat. Mam tylko nadzieję, że Hideo Kojima skorzysta z jego usług przy tworzeniu czwartej części sagi :)

Pozdrawiam fanów Snake'a i MGS

Recoil7

Posłuchaj muzyki z "Team America" - jest bardzo eMGieSowa ;)

Recoil7

Metal Gear Solid ponad wszystko :) Harry to naprawde wybitny kompozytor. Też mnie urzekł właśnie w Metalu, ale i zgadzam sie z przedmówcami głównych topików na tym forum że w filmach robi furore również, oczywiście muzyczną.

Recoil7

Robi wszędzie furure bo jest dobry i ma prawidziwy talent. Zresztą... Który z ludzi tworzących MGSy go nie ma:) W każdym razie jak w obsadzie widze, że to on jest odpowiedzialny za muzyke, to to mnie odrazu zachęca do obejrzenia. Dobrze że w czwórce też będzie.

Pozdrowienia przyjęte i sam też bądź pozdrowiony. MGS RULEZ 4 EVER.

Recoil7

Miejmy nadzieje że Harry zrobi też muzykę do filmu MGS...

m_szymon

Powinni wziąć MGS theme oraz Enclosura i tyle!
Dwie najlepsze muzy z serii o Snakeu, które nadały jej prawdziwego powera!
PS.
Lepiej jakby se darowali ekranizacje tej gry.
Zrobią gówno i tyle.

Hero_4

Słucham sobie właśnie muzyki z MGS4 i jestem zachwycony! To najlepszy soundtrack z gry jaki kiedykolwiek wyszedł!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones