PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107535}

Madagaskar

Madagascar
7,5 399 778
ocen
7,5 10 1 399778
7,0 26
ocen krytyków
Madagaskar
powrót do forum filmu Madagaskar

kto to stworzył
i dla kogo
oto jest pytanie

ocenił(a) film na 8
jimmymaj

DreamWorks zrobiło to specjalnie dla ciebie, żebyś zadał to pytanie. Nie pomyślałeś o tym?

Hutnik_HKS

odbiłeś piłeczkę
jesteś wielki wodzu
szkoda tylko że w kiepskim stylu

ocenił(a) film na 8
jimmymaj

To zademonstruj, co znaczy dobry styl, o wielki mentorze i znawco. I formułuj jaśniej swoje wypowiedzi. Ja rozumiem, że 12 lat, że dysleksja, że koledzy biją, ale to nie znaczy, że od razu musisz cisnąć po filmie nie przedstawiając żadnych argumentów ;<

Hutnik_HKS

Napisałem co miałem napisać,a z małolatami w głębsze dyskusje nie będę się wdawał,bo i o czym tu deliberować.Takie teksy to ja rzucałem faktycznie w wieku 10 lat,tyle że lepsze.Jeżeli jesteś trochę starsze,to je zmień bo to po prostu żedana
Tyle w temacie

jimmymaj

Masz jeszcze kilka milionów filmów do zadania takiego pytania ... poleć po wszystkich ... no chyba że z resztą nie masz żadnych problemów ... Ten stworzył Tom McGrath i Eric Darnell dla dzieci i osób lubiących kreskówki ... ale to chyba jest napisane ... Tymczasem pozdrawiam

musicmans

o czym ty do mnie mówisz dziwny człeku ????????

jimmymaj

... wiem dlaczego miałeś problemy z Madagaskarem ... nie podyskutujemy ... pa pa

użytkownik usunięty
jimmymaj

Ehh...kolejny gość, który wie wszystko najlepiej. Trollujesz , tyle ci powiem, o wielki ZnaFco.

Nie warto nawet na ten temat rozmawiać. Gratuluję pięknej i pełnej interpretacji filmu.

Ehh....kolejny gość,który napisał,że nie będzie nic pisał.
Cóż,to dopiero Hawking'owski intelekt.

A przepraszam,ile Ty masz lat ?
Bo chyba Cię źle oceniłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones