PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107535}

Madagaskar

Madagascar
7,5 399 913
ocen
7,5 10 1 399913
7,0 26
ocen krytyków
Madagaskar
powrót do forum filmu Madagaskar

Pokaz zorganizowany w bardzo dobry sposób i nie przyćmiło go małe opóźnienie związane z kontrolą... przez którą musiałam obcemu facetowi pokazać wnętrze mojej torebki... w sumie.. jakbym chciała coś "przemycić" to na pewno nie doszukałby się nic... przynajmniej przy takiej kontroli.
Film fantastyczny, familijny... jednak dubbing był bardziej przeznaczony dla dorosłych, bo dzieci nie zawsze rozumiały o co chodzi, a w związku z tym zadawały duuużo pytań... co niestety trochę przeszkadzało... szczególnie gdy siedziało się tuż obok... :(
Piosenka... wykonywana przez J. Boberka może stać się kolejnym hitem nie tylko na listach przebojów, ale również na dyskotekach, przynajmniej ja mam taką nadzieję.
Mam nadzieję, że Filmweb będzie organizował co raz więcej takich pokazów.

ocenił(a) film na 6
AisaK

Dzieci zawsze pytają. Nie zależy to od filmu. Taki odbiorca:)

Dwukwiat

Ja bylam z moim 2,5 letnim dzieckiem. siedziałam o ile pamietam przed Tobą:) Moja córka niemal przez cały film sie smiała, czasami nawet na sam widok poczochranego lwa czy zebry :) Uwazam ze ten film swietnie nadaje sie nawet dla małych dzieci (ok 3 lat a nawet troszke mniej:)), co chwila jakies zwierzatko miało dziwną przygode a to sie przewrocilo lub w cos wpadło. My dorosli nie zwracalismy na to uwagi a na sali było slychac tylko smiech małych dzieci. A tych mlodych widzaw tez troszke bylo. :) Od czasu filmu o przygodach kota garfilda nie było animacji która sprawiłaby wiekszą frajde mojej córce.
Polecam ten film wszystkim rodzicom zabierzcie koniecznie swoje pociechy do kina na Madagaskar.

ocenił(a) film na 6
Aneczka_19

Dzieciaki więcej widzą. Przeżywają i chcą się tym podzielić. Czy to wzruszeniem miną "wiewórki", czy tym, że odgadły kto jest lokatorem każdej skrzyni.

ocenił(a) film na 7
Dwukwiat

To że dzieciaczki pytają mi wcale nie przeszkadza :), w przeciwieństwie do niektórych głośnych komentarzy dorosłych.

Dzieciaczki są słodkie, dorośli - niekoniecznie :)

ocenił(a) film na 10
Aintha

Anitha zgadzam się z Tobą, że dzieciaczki mniej przeszkadzają niż komentarze dorosłych... tylko ja chyba miałam pecha... bo za mną chłopczyk non stop pytał mamy... która mu głośno odpowiadała na każde pytanie... gdyby ograniczali się do szeptów to byłoby suuper...
Dobrze, że dźwięk nie zawodził (jak na Sin City) :)).

Aneczka_19

to prawda - bardzo mnie bawiło to że momentami tylko dzieciaczki zanosiły się śmiechem (zdaje się że siedziałam właśnie za wami :D) dlatego warto wybierać się z nimi na ten film - zabawa jest doskonała, po za tym nie odmawiajcie nikomu poznania pingwinów...są rewelacyjne...

Dwukwiat

Jasne że ten utwór będzie hiciorem na 100% śmiało mogę powiedzieć :D
TAK TAK TAK

Co do szkrabów - chichty były fajne. Przypomina mi się fragment z filmu "Marzyciel" tam dzieci nadały sens i prawdziwe znaczenie teatralnemu przedstawieniu tutaj też miały swoje "5 minut".

Jasne że teraz filmy animowane są robione z myślą dla małych i dużych widzów. Jedni się śmieją z historii inni z głupkowatej miny bohatera.

_AminA_

Zdecydowanie, ja już go sobie nucę i to nie tylko przy goleniu. Rewelacyjna komedia. Muszę przyznać, że z różnych względów przyszedłem na pokaz nieco przybity, ale wyszedłem totalnie wyluzowany. Polecam wszystkim. Kupa śmiechu. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones