PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107535}

Madagaskar

Madagascar
7,5 399 920
ocen
7,5 10 1 399920
7,0 26
ocen krytyków
Madagaskar
powrót do forum filmu Madagaskar

Pokaz Filmwebu

ocenił(a) film na 10

Wybaczcie, że otworzyłem nowego posta, pomimo że już jeden komentarz jest odnośnie dziesiejszego pokazu :).
Film świetny, dubbing - rewelacja!!!!!:))))))))). Oczywiście w przeważającej większości zrozumiały dla dorosłych (jak większość dubbingowanych ostatnio animacji). Miłe było też uczestnictwo niektórych aktorów, którzy użyczyli głosu animowanym postaciom :)))).
Zupełnie natomiast nie rozumiem oburzenia niektórych uczestników pokazu, którzy musieli na czas seansu oddać całą posiadaną elektronikę i telefony komórkowe, skoro organizatorzy WYRAŹNIE zaznaczyli w e-mailach do każdego z osobna, że taki właśnie jest wymóg dystrybutora.
Osobiście cieszyło mnie, że jednak część ludzi dostosowała się do tego i nie stwarzała żadnych problemów, a przecież to byl drobiazg w porównaniu z tym, że gratisowo mogliśmy obejrzeć taki super rozrywkowy i sympatyczny film :).
Przyznam, że wracając z żoną do domu nuciliśmy sobie: "wyginam śmiało ciało.. dla mnie to .. mało" :)). Ci, którzy byli na pokazie zapewne podzielają nasz entuzjazm, a tych którzy nie byli zachęcamy do obejrzenia. :)))))))
Podziękowania dla Filmwebu za organizację tego "mocno przedpremierowego" pokazu :).

ocenił(a) film na 10
Kichus

To tylko ja dwa słowa gwoli uzupełnienia. Firma, która miała sprawdzać aby na sali nie znalazły się urządzenia umożliwiające nagrywanie obrazu i dźwięki zgodnie z podpisaną umową miała również przyjmować sprzęt, jeśli już ktoś go zabrał, w depozyt. Niestety, nie wywiązali się z tego i postawili nas przed faktem dokonanym - musieliśmy improwizować. Z tego co wiem, wszyscy odzyskali swoje rzeczy i mam nadzieję, że ów sympatyczny film wynagrodził Wam wszelkie niedogodności.

ocenił(a) film na 10
Kichus

Nie "oburzyło" mnie to że mam oddać całą elektronikę tylko to, że jakaś Pani której nie znam proponuje mi żebym ją zostawił w jej torebce pośród jej szminek i innych drobiazgów, no i brak jakiegokolwiek zabezpieczenia tych przedmiotów, zresztą ich zwrot też pozostawiał wiele do życzenia, ale pierwsze koty za płoty i generalnie chyba wszystko się dobrze skończyło i nic nikomu nie zginęło. Pozdrawiam mocno i dziękuje za wejściówki, do następnego razu!

Kichus

Co do dubbingu podobał mi się Lew w wykonaniu Artur Żmijewski !

Ja tam się nie stawiałam - Ci panowie byli za duzi jak dla mnie ;) oddałam telefon bez większego gadania :D.

Gorąco pozdrawiam całą redakcyję - pisze się z ogromniastą przyjemnoscia na kolejne takie przedpremierowe pokazy ;)

_AminA_

Pingwiny byly super :)

i rzeczywiscie Krol Lemur siedzial na sali.
Kozuchowska swietna, bo nie do poznania. No i ten Adamczyk mrrrrau

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones