PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107535}

Madagaskar

Madagascar
7,5 399 885
ocen
7,5 10 1 399885
7,0 26
ocen krytyków
Madagaskar
powrót do forum filmu Madagaskar

Najlepszy jest Melman ponieważ, jego teksty np.
Gdzie my jesteśmy?
W Sopocie.-Melman
To mnie doprowadziło do łez.
A kto wam się podobał?

paula77710

pingwiny:D i ten tekst ,,ktoś nas wsypał panowie'' no lałem na maksa xD

paula77710

Ja musze powiedziec, ze kazdy, choc najmniejszy zabawny tekst doprowadzal mnie do lez. Np. "czlowieki"-niby takie proste ale zabawne. Tyle razy slyszalam przeboj "Wiginam smialo cialo" a na filmie lalam sie jak jak nigdy. Naprawde zankomity film!

użytkownik usunięty
paula77710

Postacie pierwszoplanowe powinny być najlepsze, niestety tak nie jest w tym przypadku. Alex jest beznadziejny, Gloria do bólu nudna, Marty'ego da się jeszcze przeżyć, najlepszy zaś z tej paczki jest Melman- przynajmniej on jest śmieszny. Rządzą i dzielą Pingwiny oraz lemury, a przede wszystkim Julian- to oni ratują film i wybijają się na plan pierwszy. Sądzę, że nie było to zamiarem twórców, tak jednak wyszło. Chyba z korzyscią dla filmu :D

ocenił(a) film na 7

trafna wypowiedź;) główne postaci w tym filmie nie są zbyt zachwycające..ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:P postaci drugoplanowe wymiatają:D Melman jedynie z czołówki się wybija;) pingwiny jednak są nie do zdarcia:D!!!! szkoda tylko, że ich tak mało było:P już nie mogę sie drugiej części doczekać;) 3 stycznia wybieram się do kina;} a z tego co słyszę to dwójka ponoć lepsza od samej jedyneczki:P

paula77710

Melman do kitu.
Każdy,byle nie Melman.
Żal mi go wogóle.
ps.

ocenił(a) film na 10
paula77710

Dla mnie, najlepsze są Pingwiny i Król Julian. Postacie pierwszoplanowe, powinny być lepsze, a tak nie jest. Gloria do bulu nudna i beznadziejna, Melman też nudny i słaby, Alex'a jeszcze da się przeżyć, zaś najlepszy z postaci pierwszoplanowych, jest Marty, bo Marty jest fajny, zabawny, śmieszny i rewelacyjny. Najlepszy tekst Martty,ego to "Fajna korona szpanerze czy szpaderze" xD

szpszakal123

pingwiny rządzą.
<3
jak już mówiłam,melmana nie lubię.
oj,nie.

ocenił(a) film na 10
Monya69

Melman jest beznadziejny i słaby ale teraz uważam, że on czasem jest fajny i powie jakiś fajny tekst. Jednak Melman nie jest taki zły. Ale Gloria nie lepsza. Najbardziej Glorii nienawidzę, bo Gloria rządzi się własnymi zasadami, jest straszna i zarozumiała. Gloria do kitu, dla mnie każdy byle nie Gloria.

szpszakal123

Dla mnie jest tak : Gloria żałosna (nie podoba mi się w niej ten prymitywny i cięzki charakter), Marty taki se (Za bardzo obrażalski, ale zabawny), Alex może być (Tylko za bardzo taki szalony i układny), Melman rządzi !!! (fajny, spokojny, sympatyczny i inteligentny)

Dla mnie najlepszy jest Melman

JestemDamian

a dla mnie najgorszy.
ee tam.
......
........

ocenił(a) film na 9
paula77710

Ludzie, gdyby wszyscy byli tacy śmieszni i idealni to ta bajka byłaby do kitu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones