PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107535}

Madagaskar

Madagascar
7,5 399 778
ocen
7,5 10 1 399778
7,0 26
ocen krytyków
Madagaskar
powrót do forum filmu Madagaskar

Nadal bardzo fajnie się ogląda Madagaskar do dziś pamiętam jak parę lat temu byłam na tym w kinie i o tym filmie było głośno zwłaszcza ten słynny utwór w wykonaniu pana Jarosława Boberka mistrza polskiego dubbingu ,,Wyginam Śmiało Ciało" który każdy se odpalał na podwórkowej imprezie czy tam na grillu w samochodzie czy dużym radiu które se można było zarzucić na ramię niczym raper lub hiphop'owiec z lat 90 niczym ,,Numa Numa" postacie trudne do zapomnienia jak paczka głównych bohaterów lew Alex zebra Martin hipopotamica Gloria i słynna lubująca się w medykamentach żyrafa Melman no i nieśmiertelne postacie drugoplanowe czyli słynne pingwiny komandosi które mimo niskiego zwrostu i drobnych skrzydełek potrafią znokautować bez problemy człeczynę lemury takie jak Król Julian, Moris czy Mort i trzecioplanowe czyli dwaj szympansy który jeden z nich gada migowym animacja solidnie się zestarzała ale i tak nadal się ją przyjemnie ogląda DreamWorks wiedzą jak zrobić zadbaną ładną w detalach animację komputerową jakiś czas temu parę razy odpaliłam sobie dla zabicia czasu na DVD i nadal mnie bawi i poprawia humor jak za dawnych lat bardzo dobry film na każdą chwilę i porę roku moim zdaniem i spędzenia mile czasu a jeśli chodzi o fabułę to nie jest ona zbyt odkrywcza ale nie absurdalnie głupia za to sytuację gagi i nawiązania do innych filmów mają tutaj kluczowe znaczenie. Bardzo miła kolorowa animacja dla całej rodziny gdzie każdy może znajdzie tu coś dla siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones