PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107535}

Madagaskar

Madagascar
7,5 399 778
ocen
7,5 10 1 399778
7,0 26
ocen krytyków
Madagaskar
powrót do forum filmu Madagaskar

Film jest zwyczajnie kiepski, miałki i bez wyrazu. Przynudził mnie a sceny nie rozśmieszały.Choć wspominane wiele razy pingwiny były ok to w bynajmniej nie sprostały moim oczekiwaniom-były jedynie dobre. Fabuła przecietna w filmie mało się dzieje, dominują oklepane motywy. Teksty niezadawalają. Dziwi mnie jedynie znaczek "Filmweb Poleca" dla tak słabego filmu.

spanky

W trakcie oglądania filmu uśmiechnąłem się trzy razy. Raz na reklamach.

ocenił(a) film na 9
spanky

Oh wy wyrafinowani krytycy z wygurowanym gustem i nietuzinkowym poczuciem humoru, jak was zadowolic? Cóż, chyba musze was zaskoczyc, bo Madagaskar to naprawde inteligentna i smieszna komedia.

ocenił(a) film na 4
Cyanide

NIezaskoczyłes mnie bo czytałem opinie innych na forum.

ocenił(a) film na 8
spanky

Heh.
To jest animacja skierowana do dzieci chociaż jestem pewny, iż osoby starsze z dialogów zrozumieją znacznie więcej
Mi film podobał się bardzo. Król Julian to naprawdę świetna postać a bajka jedna z śmieszniejszych jakie widziałem. Może nie tak jak Shrek ale zawsze

Jeżeli nie pociąga Cię animacja i nie masz zamiaru śmiać się z filmu przeznaczonego głównie dla dzieci to po co psujesz ocene i wypowiadasz się na ten temat

Nikt Cię o zdanie nie prosił

ocenił(a) film na 4
fifa114

Shrek był dobra aminacją , Potwory i Spółka były świetne nawet Gdzie jest Nemo mimo iż nie była to komedia to mi się podobał a wszystkie te filmy był skierowane głównie dla dzieci (no może oprócz Shreka).

"Jeżeli nie pociąga Cię animacja i nie masz zamiaru śmiać się z filmu przeznaczonego głównie dla dzieci to po co psujesz ocene i wypowiadasz się na ten temat"

I że niby co? Każdy film ma mieć wysokie oeceny? Co to wogóle ma być "psucie oceny" ?! Krytykuje go aby innie spojrzeli również na negatywne komentarze zanim chwycą po ten film.

spanky

według mnie na przykład "Madagaskar" jest o niebo lepszy od "Potworków" natomiast zupełnie nie trawię "Gdzie jest Nemo" ;) po prostu każdemu podoba się co innego i każdy szuka czegoś innego w filmach... i animacjach.

ocenił(a) film na 4
fifa114

Ciebie też nikt nie prosił o zdanie. Na forum dyskusyjnym nie prosi się o zdanie tylko się je wypowiada - abyś zapamiętał/a.
Piszesz jak pseudoartyści na digarcie

ocenił(a) film na 8
spanky

ehh
Ja rozumiem, że nie każdy film musi mieć dobrą ocenę ale nie rozumiem dlaczego wypowiadasz się od razu "kiepski, gniot, beznadziejny"

Człowieku... jak widzę osobę, która o filmie "Zielona Mila" pisze

"Dno, nuda, zero akcji.. kompletny gniot"

to mnie po prostu krew zalewa. To jest bajka człowieku!!! Ocenę zostaw dzieciom... to tak jak byś oceniał krecika albo smerfy!!!
Zajmij się lepiej filmami typu "Podziemny Krąg" czy "Forest Gump"

ocenił(a) film na 4
fifa114

"ale nie rozumiem dlaczego wypowiadasz się od razu "kiepski, gniot, beznadziejny""

Napisałem kiepski a to nie to samo co gniot i beznadziejny.
Gniot to 1/10 beznadziejny koło 2/10 kiepski to dla mnie 4/10 czyli zgodnie z moją oceną i wytycznymi filmwebu - "poniżej oczekiwań".


"Człowieku... jak widzę osobę, która o filmie "Zielona Mila" pisze
"Dno, nuda, zero akcji.. kompletny gniot""
Mają do tego prawo i albo chcą wywołać prowokacje co jest najczęstsze ,albo znaleźli w tym filmie coś co ich nie przkonuje ale poprostu się nie znają na filmach.

To że jest to film dla dzieci (choć wiem że autorzy chcieli również dorównać Shrekowi i chcieli skierowac to również dla dorosłych widzów) nieznaczy że mam go nie oeceniać. Charlie i fabryka czekolady też jest filmem dla dzieci a jest poprsotu świetny.

Pozatym wiesz co mnie odróżnia od tych co piszą wspomniane przez ciebie "Dno, nuda, zero akcji.. kompletny gniot" ? Ja podaje argrumenty. Jeżeli się z nimi nie zgadzasz to je podważ ale nie mów mi że mam nie osądzać i nie staraj się zmienić mojego zdania bo ci się to nie uda.

ocenił(a) film na 4
fifa114

A co do wspomnianych filmów wprawdzie Fight Club jeszcze nie obejrzałem (choć gdzieś go tam mam) ale o Forest Gump się już wypowiedziałem a przyznam że był bardzo fajny. I uwierz mi zajmuje się wieloma filmami a o każdym coś pisze.

ocenił(a) film na 8
spanky

Ja też oglądam masę filmów.
Fight Club obejrzyj se jak najszybciej. Jeden z najlepszych filmów jakie oglądałem

Rozmowę o Madagaskarze proponuje skończyć... każdy ma swój gust i niech tak zostanie

spanky

Film super śmieszny, niedawno TVN go wyemitował, ponownie chętnie obejrzałam. A ty chyba chciałeś zaistnieć jakoś na forum....żal...

ocenił(a) film na 4
Karina_15

Kolejna osoba która myśli że nikt nie ma prawa się wypowiedzieć o filmie inaczej niż ona.

ocenił(a) film na 6
spanky

Madagaska mnie nie rozśmieszył tak jak np. Shrek czy Epoka Lodowcowa... Pingwiny były świetne, ale tak po za tym to średnie.

7/10

ocenił(a) film na 4
Taladriele

Nie rozumiem Was ludzie. Założycielowi wątku nie podoba się "Madagaskar" i ma prawo napisać swoją opinię. Zwłaszcza, jeśli ją dobrze uargumentuje. Moim zdaniem jest to nawet bardzo ważne - ja osobiście często nim zacznę oglądać jakiś film, a załóżmy, że mam do wyboru na dany wieczór kilka różnych, to patrzę sobie na filmweb i rzucam okiem na opinie ludzi. To mi pomaga wybrać film załóżmy. Inna sprawa, że forum jest dla każdego i można się wypowiadać zarówno negatywnie jak i pozytywnie. Podobał Wam się film? No to ok. Piszcze o tym co Wam się podobało, ale nie naskakujcie na osobę, która ma odmienny gust. Dobra koniec moralizatorstwa :)

Mnie osobiście "Madagaskar" się nie podobał. Przyznam, że nastawiłam się do filmu pozytywnie, a niestety się rozczarowałam. Było kilka zabawnych momentów, pingwiny były ok, ale reszta jakaś taka nijaka. Nie bawił mnie, wręcz byłam śpiąca oglądając. Myślę, że sama idea fabuły była ok, ale... coś nie wyszło. Po prostu. I żeby nie było - bardzo lubię bajki ;). Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
tygrysulka

zgadzam się z założycielem tematu film w ogóle nie śmieszny poza tym pełno jest teraz takich bajek a wszystko zaczęło się od shreka(a raczej po jego kasowym sukcesie) przed który madagaskar może się schować

podczas projekcji uśmiech ANI RAZU nie zagościł na mojej twarzy a ta piosenka...czym wy się podniecacie...łykniecie każde gówno jakie wam sie podłoży pod nos

ocenił(a) film na 9
What_The_Fuck

kłócie się o gust!!!!!!!!!!!!!!!!

mnie się film podobał i nie obrażam kogoś kto sądzi inaczej!

ocenił(a) film na 10
spanky

"O gustach się nie dyskutuje". Mnie "Madagaskar" też się bardzo podobał.I uważam że ten film zasłużył na znaczek "Filmweb Poleca" :)

ocenił(a) film na 9
Dama90

Świetny film. Autor posta twierdzi że "Shrek", "Gdzie jest Nemo" i "Potwory i Spółka" były lepsze. No cóż, "Shrek" a i owszem bo to najlepsza animacja (1 i 2, 3 taka sobie, 4 nie widziałem) jaką widziałem, "Gdzie jest Nemo" to inna jak dla mnie klasa a trzeci film, no cóż jak dla mnie cieńki. P.S Król Julian rządzi.

ocenił(a) film na 4
spanky

Zgadzam się z założycielem tematu. Oglądałam bo byłam ciekawa co to za bajka którą się zachwycają moi znajomi... I przepraszam fanów tej bajki ale nudziłam się. Taka jest prawda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones