PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107535}

Madagaskar

Madagascar
7,5 399 933
oceny
7,5 10 1 399933
7,0 26
ocen krytyków
Madagaskar
powrót do forum filmu Madagaskar

Tak, jestem dużym dzieckiem i wcale się tego nie wstydzę. Lubię bajki, ale niestety są coraz gorsze. "Madagaskar" to chyba jedna z najlepszych animacji naszych czasów. Pamiętam jakie kiedyś piękne i wzruszające były bajki. Miały w sobie głęboki przekaz, wartości, a teraz...Szkoda gadać. Dlatego tak bardzo podobała mi się ta bajka. Przede wszystkim film jest zrobiony profesjonalnie, ma piękne kolory, ciekawe, charakterystyczne postacie. Świetny jest także scenariusz, genialne teksty, ja płakałam ze śmiechu kiedy oglądałam film po raz pierwszy. Można po prostu usiąść wygodnie i oderwać się od problemów. Film ma dobrą ścieżkę dźwiękowa. Do dziś pamiętam piosenkę "Wyginam śmiało ciało" czy fragment "Stain alive" Bee Gees kiedy zebra idzie miastem :D
Chętnie wracam do tej bajki, bo nigdy nie przestanę być dzieckiem i Wam też tego życzę, takiego ciągłego zachwytu światem, ciekawości, szczerego uśmiechu i dystansu.
Bajka obowiązkowa dla każdego!

ocenił(a) film na 7
kasia86_filmweb

też można powiedzieć, że jestem "dużym dzieckiem" ;) i uwielbiam bajki Disney'a!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones