PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107535}

Madagaskar

Madagascar
7,5 399 920
ocen
7,5 10 1 399920
7,0 26
ocen krytyków
Madagaskar
powrót do forum filmu Madagaskar

DEbilizm

ocenił(a) film na 1

est to film przeznaczony dla bardzo małych dzieci z ograniczonymi horyzontami myśleniowymi. Jak można mówić że film jest dobry. To żenujące . Najgorsza produkcja, w historii światowej kinematografii.
soby które ją wychwalają są chyba bardzo prostackimi jednostkami.
Obejrzujcie : Odyseję Kosmiczną 2001 albo Pancernik Potiomkin !!
Ten film to badziew kina familijnego. Teksty jak i gra aktorów są prymitywne i beznadziejne , dla osób z bardzo niskim poziomem IQ.
Nie rozumiem jak możecie nazywać ten film , dobrym filmem , chyba nie widzieliście lepszych. Już ow wiele mądrzejsze i inteligentniejsze są filmy o Zombich z lat 80 !!!

Jak ktoś może lubić film familijny w którym zakończenie jest wiadome a gra aktorów jak i teksty przeznaczone są dla małoletnich i niezbyt rozumnych młodych odbiorcach , wyvhowanych na np. filmach : Iniemamocni , Rybki z Ferajny czy Gdzie ejst Nemo ?.
Podsumuwójąc :
Gra Aktorów: 2/10
Scenariusz:1/10
Efekty Specjalne: -1/10
Werdykt:0/10 !!!!
Sceny przedstawione w tym filmie jak np. dwie osoby lecące na szybę czy samochód mrugający oczkiem do innego samochodu są niezbyt inteligentne i mogą rozbawić co anjwyżej 5 letnie dzieci z wadogłowiem.
Fil oglądałem na kompie i po obejrzniu od razu usunąłem z Dsyku i zmarnowałem swój cenny czas a mogłem iść podlać kwiaty czy wyjść z psem.
Denerwujące jest przedstawienbei głównej postaci tak wyideliaowanej i złych jakoo niedobrych be !
JEST TO KOLEJNA DURNA ŁATWA I NIEZMUSZAJĄCA DO UŻYCIA SZARYCH KOMÓREK PRODUKCJA KLASY C !!!
Teksty użyte w tym filmie w czasie rozmowy bohaterów są bardzo mało inteligentne i bez przesłania , nic z nich nie wynika !!!
Ten film to totalny gniot !!!!
Zamiast użyć w filmie tekstów z e słównika ortografii używa się podwórkowych sformułowań co obniża jeszcze bardziej klasę filmu. Teksty którymi posługują się aktorzy są tekastami używanymi przez margines społeczny w patologicznych rodzinach typu: jarzysz , ej koleś , itp.
Nie będe już nic pisał bo ten film jest po prostu obiektem śmiechu ( z filmu w sensie debilizmu ) !!!
Nie zobaczymy tu scen trwających powyżej 1 min, ponieważ prymitywy do których skierowana jest ta produkcja nie wytrzymają przed ekranem dłużej bo to dla nich za n8udne i wymagają tylkoa kcji typu RAmob 99.
Nie zobaczymy inteligentnych rozmów trwających dłużej niż 5 min. i uczących posługiwania się inteligentnie językitm tylko rozmowy trwające 1 min. tego tyup:
Ej koleś !
Czego
Super
Joł
Siara
Oł Baby !
Nie zobaczymy tu:
Dzień Dobry
Jaki ammy dziś dzień ?
Wiuęc tekst rozmów charakterysytczny dla społeczneśtwa polskiego marginesu.
Obniża to wartość języka.
Potem młodzież używa takich tekstów a film zamiast je oduczać to jeszcze to potęguje.
Film powinien być wyświetlany na najgorszych osiedlach dla debili!
WERDYKT JEDNOZNACZNY : TO NIE JES SZTUKA KINEMATOGRAFII TO PRODUKCJA KLASY Z

Zandarm

widzę, że ty sam masz ograniczone horyzonty "myśleniowe"... czasami w kinie chodzi o zabawę... "Podsumowójąc": większego debilizmu niż powyższy tekst jeszcze mi się na filmwebowych forach czytać nie zdarzyło...

eon_blue

hmmm...,
a nie zauważyl pan szanowny o niektorych watkach z innych filmow, np goraczka sobotniej nocy?? nie przypuszczam zeby dzieci z wodomozgowiem ogladaly tenze film. tak samo zreszta shrek jest przesiakniety tymi wszystkimi watkami z innych filmow i je wysmiewa, to jest film dla co inteligetniejszych widzow, ale tez dla dzieci. osobiscie mi sie podobal ale to TY panie "zandarmie" jestes ponadklasowym polglowkiem =] pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
Zandarm

Sięgnij po algebrę abstrakcyjną, całki albo liczby urojone, to rozruszasz se te szare komórki wtedy /choć patrząc na twój tekst, nie ma czego rozruszać/ a opisywanie filmów odpuść sobie bo wychodzi ci to średnio kiepsko...

użytkownik usunięty
Zandarm

Polecam Szanownemu koledze kilka tabletek na uspokojenie, nastepnie udany sex (z dziewczyna) i powtorne obejrzenie tego fantastycznego, bardzo smiesznego i sympatycznego filmu.

Zandarm

Debilem to ty jesteś. A jeszcze większym debilizmem ( albo takim samym ) są filmy takie jak Żandarm.

Korzen_2

eeee... zandarm mogles wykazac troche inwencji a nie wklejac temat z forum do "garbi". a jak juz wkleiles to mogles przynajmniej wyciac te fragmenty dotyczace tamtego filmu.

aha. ten film mial byc dla dzieci wiec nie rozumiem za bardzo o co sie czepiasz.

ocenił(a) film na 8
kabat


Żandarm... Te twoje, jakże inteligentne wypowiedzi mnie powalają...

ocenił(a) film na 7
Zandarm

Debilizm to złe słowo, ale zgodzę sie w 100% ze film przeznaczony jest "dla dzieci" (moj temat) A jak ktos mi jeszcze pisze ze jest tez dobry dla dorosłych to chyba tylko dla upośledzonych hehe...

ocenił(a) film na 7
Zandarm

Ej wogle szkoda się wypowiadać widac zę gościo ............ szkoda słów mozę on poprostu lubi pierdolić głupoty.Pozdrawiam

Zandarm

Odezwał się wielki "dorosły" ;). Prawda - to jest film przeznaczony głównie dla dzieci, ale dlaczego mówisz że z wadogłowiem? Przecież to jest całkiem sympatyczny filmik.

I jeszcze jedno: debilem to ty sam jesteś.

ocenił(a) film na 7
Zandarm

"Uwielbiam" ludzi, którzy od zwykłej komedii, która ma zapewnić rozrywkę oczekują inteligentnego filmu z przesłaniem, lub dramatu poruszającego pewne ważne i trudne sprawy.
Żandarm skoro nie lubisz takich filmów, tylko wolisz np. Odyseję kosmiczną, to oglądaj sobie takie film a na Garbi - bo tego filmu jak sądze dotyczy ta opinia - w ogóle nie patrz. Ja np. nie lubię filmów o Zombie i na nie nie chodzę. Więc ty też zostaw sobie lekkie komedyjki, bo twoje późniejsze opinie o nich są śmieszne....

ocenił(a) film na 6
milczacy

Ej koleś, co to jest "wadogłowie"? A ja sądzę, że Żandarm śmieje się teraz w najlepsze czytając wszystkie te odpowiedzi, gratulując sobie udanego żartu. Nie mógł przecież napisać tego na poważnie? Żandarm, napisz proszę, że robisz sobie jaja w absurdalnym stylu, albo zupełnie zatracę wiarę w potęgę ludzkiego intelektu.

ocenił(a) film na 6
gary_joiner_tm

"gratulując sobie udanego żartu"

udanego jak udanego... prowkacje tego smiesznego czlowieczka sa zenujace

Zandarm

nie no co za kretyn omg!!!!!!! Jak można ludzie zanim coś napiszecie sami pomyślcie w szczególności ty żandarm czy udając mądrego sam nie wyjdziesz na debila!!!!

Zandarm

Nie napisałeś nic o "Pancerniku....". Dlaczego uważasz,że ten film według Ciebie zasługuje na uwagę. To,że należy on do arcydzieł wie każdy laik, który choć trochę interesuję się kinem.
Chodzi mi o taką wypowiedź, która nie zostanie zaczerpnięta z książki(tudzież strony www) lub będzie dotyczył rzeczy, o której wiedzą wszyscy np: słynna scena maskary ludności Odessy na schodch prowadzących do morza. Powodzenia ''cwaniaku". -)smile:

Zandarm

Dobrze napisane Gary. Nie mi oceniac kto jest debilem, a kto nie jest, ale przy recenzji Żandarma sie porzadnie usmialem - chwala mu chocby za to, nawet jezeli, co bardzo prawdopodobne, pisal zupelnie powaznie. ;]

Zandarm

Jak widac pan jakze inteligentny "krytyk" - Zandarm ma ogromne predyspozycje do osiagniecia tytulu debila pierwszoligowego...
O boshe, skad sie tacy ludzie biora??
Ale nie krytykujmy go za bardzo... Kto wie, moze podczas pisania swej bardzo "madrej" wypowiedzi uciekly mu krowy albo swinie z podworka i mial zly dzien...??

Zandarm

HAhahaha !!! Nie wiem co mnie powstrzymało, żeby sie nie posikac ze smiechu po przeczytaniu tego komentarza :D:D:D:D. Gościu wyluzuj troche i zamiast pokazywac jaki to jestes inteligentny lepiej sam sobie popatrz do slownika i powiedz nam wszystkim co to jest "wadogłowie", bo ja slyszalem o "wodogłowiu", ale może nie o to ci chodziło... :D:D:D:D wez sie chlopie zastanów co ty piszesz. jestes taki sztywny jak by ci ktos wlozył drut do dupy. Tak, tak, masz racje, mi tez w tym filmie brakowalo filozoficznych wywodów i inteligentnych dialogów... buhahaha !!!! Ktos ci w dziecinstwie zrobil krzywde??? Przestraszyl cie wielki zielony ogr, czy moze hipopotam?? Nie wiem, jakos nigdy nie potrafie tego zrozumiec co kieruje ludzmi piszacymi takie posty. Jak chcesz to sobie dalej ogladaj swoje filmy o pancernikach i zostaw zabawne filmy animowane normalnym ludziom, wcale nie musisz ich oglądac jeśli tak ich nie lubisz. Żenada !!!! Szkoda słów.

P.S. Pozdrowienia dla fanów Madagaskaru i innych tego typu filmów.

Zandarm

zjadanie kupy dupą wcale nie prowadzi do wydalania istotnych wypowiedzi gembommmmm... i o u leszku w.

gooz

(do autora treści) powiem jedno: jesteś zwichrowany psychicznie !!!

ocenił(a) film na 10
Zandarm

Jeżeli Ci się nie podobał film, to trudno. Ale pamiętaj, że to tylko film, a nie kolejna ekranizacja "Tytanika". Filmy (raczej) dla młodszych odbiorców nie muszą posiadać głębi z "Pięknego Umysłu" itd. A pisząc o inteligencji tego filmu lepiej pomyśl o własnej skoro tak ci się podobają filmy z Żandarmem, które też są bardzo debilne. Twierdzę, że "Madagaskar" jest dużo lepszym filmem niż ty to opisałeś. Chyba, że zrobiłbyś lepszy. Chociaż na twoim poziomie trudno jest zapewne narysować kreskówkę w "Animation Shop 3".

ocenił(a) film na 10
Zandarm

Poza tym skoro mówisz, że taki debilizm to musi to być film w sam raz dla ciebie debilu, skoro nawet nie umiesz napisać innego komentarza.

użytkownik usunięty
Zandarm

"Teksty jak i GRA AKTORÓW są prymitywne i beznadziejne"

taaa faktycznie aktor grający lwa Alexa był raczej kiepski (ponoć nie skończył żadnej szkoły filmowej co by wiele wyjasniało ;P), natomiast aktorka grająca hipopotamicę Glorię jest aktualnie na odwyku co też wiele tłumaczy... no ale w końcu tak ciężko znaleźć dobrych aktorów wśród zwierząt... ;D

dziwne że wcześniej nikt nie zwrócił uwagi na ten błąd. coś ci się koles filmy pomyliły, a twój komentarz jest i tak prymitywny.

Też zwróciłem na to uwagę :D

Ale chyba chodziło mu o aktorów podkładających głos... Chociaż, kto go tam wie ;)

Ten tekst na 100% zdobędzie tytuł Najgłupszej Wypowiedzi Miesiąca (a może nawet Roku ;))

ocenił(a) film na 10
Zandarm

O kurde! Chłopie! Ale żeś dogadał nie powiem! Co z tego, że dialogi były krótkie? A co może być chciał? By bohaterowie cytowali Pana Tadeusza? Poza tym nie przypominam sobie, żeby ktoś tam mówił "Joł". Zresztą taki dorosły jesteś co? Obrażasz innych ludzi dlatego, że mają inny gust i bardzo uwielbiają animowane filmy? Jak ja uwielbiam takich ludzi! Chłopie weż lepiej się zastanów co następnym razem piszesz, bo zachowujesz się jak jakiś prymityw, wyzywa ludzi od debili bo lubią czerwony kolor ale za to Ty go nienawidzisz.

ocenił(a) film na 8
Zandarm

"samochód mrugający oczkiem do innego samochodu" hmmm....... ja czegoś takiego bynajmniej nie zauważyłam, oglądając "Madagaskar" - no ale cóż mój błąd... :/
a tak a propos, to wklejanie tych samych komentarzy do dwóch różnych filmów, to jest dopiero dowód na wąskie horyzonty myślowe....
Twoja wypowiedź dowodzi tylko jednej mądrej rzeczy, a mianowicie: jak próbujesz na siłę szukac inteligentnych aspektów w rzeczach, które z założenia byc inteligentne NIE MAJĄ, to później ty wychodzisz na tego najmniej inteligentnego (co z resztą potwierdzili inni, swoimi komentarzami, co do Twojej wypowiedzi). pozdrowienia dla INTELIGENTNYCH kinomanów - trzymajcie się i piszcie INTELIGENTNE komentarze z INTELIGENTNYMI uzasadnieniami :)

Zandarm

Ta wypowiedź Żandarma to jeszcze nic... Spójrzcie na jego blog...

ocenił(a) film na 8
Zandarm

to najgłupsza wypowiedż jaką czytałem.jak nie lubisz sie śmiać to się zamknij i niepisz takich głupot.

morswin_2

nie przejmujcie sie nim.przeciez on robi to tylko po to zeby na siebie uwage zwracac:/ Czemu mu jeszcze nikt nie dał bana?
P.S rzeczywiście nie filmach o żandarmie trzeba wysilać umysł..:/-___-'

Zandarm

Żandarm człowieku ten film to ma być rozrywka według ciebie filmy powinny uczyć poprawnej polszczyzny czy co ?

Zandarm

ciebie to pokopało łosiu. dziwny z Ciebie człowiek

Zandarm

Każdy ma swoje zdanie. Tylko chcę żebyś zwrócił uwage na ilka rzeczy.
Po pierwsze: to jest film animowany, bajka.
Po drugie: wyrażenia typu jarzysz, ej koleś pochodzą z języka młodzieżowego, a nie slangu marginesu społecznego i rodzin patologicznych. Nawet dorosłe i wykształcone osoby używają takich słów.
Po trzecie: nie ma czegoś takiego jak wadogłowie może być tylko wodogłowie...

Zandarm

Jestes porypany i tyle.To jest najlepsza kreskówka jaką widziałem.A gdzie jest nemo jest beznadziejne

ocenił(a) film na 9
Zandarm

po wypowiedzi od razu możemy zoriętować się z jak oczytanym i inteligentnym człowiekiem mamy do czynienia, zabytek klasy zero powiedziałbym, niezwykle wyszukany język i przemyślany sens wypowiedzi świadczy o tym co "Koleś" sobą reprezentuje,
szczególnie spodobał mi się wykład na temat poprawności języka użytego w filmie, prof. Miodek może spać spokojnie skoro ma tak godnego następce w osobie "uwaga trudne słowo" erudyty
Żandarma.

ocenił(a) film na 10
Zandarm

Co za debil to pisał.... :/ równie dobrze mogłeś powiedziec, że shrek jest debilny.... Jakbyś nie zauważył to w shreku też są takie texty matołku.... :/:/ zalecam pranie mózgu....

Zandarm

twoje wypowiedzi sa tak inteligentne jak wypowiedzi Kasiuniuinuni czyli DEBILIZM jakich mało . To na tyle Hej , a Madagaskar zajebisty

Zandarm

Ehhhhhhhhhh, jak widzę zdecydowana większość osób(czyli jakieś 99,9%) swoimi wypowiedziami podkreśla to, że są DEbilami, bo odpowiedzi typu "co za dupek" czy "żandarm to kretyn" mi jednoznacznie pokazuje jakich mamy idiotyczny kraj. Mam 15 lat i jestem za tym aby nasz język się rozwijał, a nie "zangielszczał" i skracał, tj. żeby zniknęły słowa typu "lol", "cze", "siemka". Zapraszam was moi kochani miłośnicy filmu o nazwie Madagaskar do przeczytania kilkunastu dobrych gksiążek, a dopiero potem się wypowiadania się na forum Filmweba.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
Zandarm

nie oglądałam tego filmu ale zandarmi byli ok;] ale kurwa mać!!!! to ze sie tobie to nie podobało nie oznacza ze tym którym sie podobało to są ludzie pierdolnieci czy upośledzeni!!! bo np mi ALF, kaczor howard czy swiat według kiepskich są to film/seriale do bani więc Twoim sposobem;]:
jesteś pierdolnięty że podobają Ci się takie filmy!! debil nawet takich nie obejrzy masz kurwa chyba wodogłowie albo wogóle jesteś pierdolniety.

Zandarm

Ja pozostawie to bez komentarza, kopiowanie tego samego tekstu do dwoch roznych filmow jest po prostu zenujace. A takimi tekstami to posluguja sie NORMALNI ludzie, nie mowie ze wszyscy, ale ogromna czesc. Ty chyba niewiesz co to margines spoleczny. Mysle, ze Żandarm to jakis nadziany gosc po 50, ktorego irytuja filmy nie majace jakiegos wielkiego i szlachetnego przeslania. Nie umie on sie smiac z prostych zartow, bo twierdzi, ze takich zartow uzywa margines. Po prostu jestes czlowieku daremny. Pozdro dla wszystkich, ktorzy NIE sa takimi prymitywnymi kretynami jak żandarm.

PS Sory za bledy, kazdemu sie zdarza, brak polskich znakow jest celowy.

Javie

Niestety zniszcze twoja wizję - Żandarm ma 14 latek. Serio! Też sie kosmicznie zdziwiłem, przyznaję. Co do reszty - zgadzam się.

PS Ale Żandarm już przeprosił i obiecał poprawę. I na razie mu to wychodzi.

ocenił(a) film na 8
Sqrchybyk

Dawno się tak nie uśmiałem. Po prostu ryczałem ze śmiechu. To świetny film, a ty takie bzdury wypisujesz!

ocenił(a) film na 7
Shiloh

ja skomentuje w sposob prosty twoją wypowiedź (żandarma) tj. DEBIL!!!

ocenił(a) film na 8
Zandarm

W życiu głupszego komentarza nie słyszałam. Może fabuła nie jest nie wiadomo jaka, ale to w końcu tylko BAJKA!!! Ktoś miał rację, pisząc, że miałeś ciężkie dzieciństwo, czy coś??? W każdym razie wkurzyłeś mnie.

Kay_J__N_

WITAM TEAN TEX NO EH NIE KOMENUJE GO ALE MUG BYM PROSCI O NUMER IP TEGO PANA NIE MUSZE TUMACZCY PO CO ?? :D

trigen

sory za podujdego komentarza
ale wypowiec powyszego nie byla zadnom grożbą
chociasz inteligencja tego ehh pana daje wiele do zyczenia

ocenił(a) film na 6
trigen

Mnie się najbardziej podobało jak kolega Żandarm porównał "Madagaskar" do "Pancernika Potiomkina" - bodaj najbardziej przesiąkniętego propagandą (czyli skierowanego do, jak to malowniczo kolega [a może towarzysz? ;)] Żandarm określa, debili) filmu w historii. XD

BTW. to chyba jedyny post o tej długości, w którym właściwie w kółko pojawiały się te same tezy. Brawa dla towarzysza Żandarma za twórczą inwencję! ;)

Zandarm

Jest to z całą pewnością najgłupsza wypowiedź jaką zdarzyło mi się na filmwebie kiedykolwiek czytać. Dziękuje.

ocenił(a) film na 8
Zandarm

Wklejasz ten sam tekst pod każdym nowszym filmem? Skąd Ty się urwałeś? Masz w ulubionych filmach Smerfy i Alfa, a krytykujesz porządną animację, której chyba nie zrozumiałeś. I nie mogę z tego: "Obniża to wartość języka". A wychodzisz czasami z domu i rozmawiasz z ludźmi? Nie sądzę. Z resztą indywidualizacja języka postaci to jedna z zasad scenariopisarstwa. Poza tym, skoro jesteś taki kulturalny, to wytłumacz się z tytułu swojego żałosnego tekstu.

Zandarm

matko!!! może ten temat jest trochę stary, ale po prostu zwaliło mnie z nóg gdy go przeczytałam...
po pierwsze panie Żandarmie, zanim przyjdzie Ci do głowy pisanie opinii na temat jakiegoś filmu, to się upewnij 15 razy czy obejrzałeś właściwy film... haha... nie mogę: "Sceny przedstawione w tym filmie jak np. dwie osoby lecące na szybę czy samochód mrugający oczkiem do innego samochodu" albo ja jestem ślepa, albo ty nie odróżniasz hipopotama od samochodu ;)

poza tym, to nie miał być dramat oscarowy pokazujący największe problemy świata... to po prostu lekka komedia, dla dzieci... i dla dorosłych- jeśli ktoś po ciężkim dniu ma ochotę po prostu się pośmiać i odreagować to nikt tego mu zabronić nie może. więc ja w przeciwieństwie do ciebie wcale sie nie spodziewałam tam deklamacji Słowackiego...

a swoją drogą, to "gratuluję" inteligencji skoro jesteś "taki tolerancyjny" - nawet nie pozwalasz ludziom mieć własnego zdania i nazywasz ich debilami... mnie na przykład guzik obchodzi twoja Odyseja
Kosmiczna ale jakoś nie mam zamiaru cię za nią wyzywać...

ocenił(a) film na 7
Zandarm

Milcz prowokatorze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones