PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107535}

Madagaskar

Madagascar
7,5 399 778
ocen
7,5 10 1 399778
7,0 26
ocen krytyków
Madagaskar
powrót do forum filmu Madagaskar

Bajeczka

ocenił(a) film na 7

film tylko dla dzieci (i to do 10 lat:). Kilka zabawnych wstawek miało na celu powstrzymać rodziców od zaśnięcia. Poza tym polski dubbing był strasznie monotonny. Nie polecam.

użytkownik usunięty
puren

nie przesadzaj bo doniczek zabraknie ;p nie był wcale taki zły wszystkko zależy od nastawienia jak się spodziewałaś shreka to trzeba było sobie na kasecie obejrzeć :D oceniam MAdagascar 7/10 a dubbing może być może nie wszystko momentami słyszalne ale chyba i tak lepsze od (bełkotu słyszanego za pierwszym razem) Cezarego PAzury w Epoce Lodowcowej.

ocenił(a) film na 8
puren

Nie no, aż tak źle napewno nie było. Ja z moja dziewczyną bawiłem się bardzo dobrze i na lekki, spokojny, wakacyjny wieczór film jest dobry nawet dla "starszych" dzieci ;-) Ja polecam!

ocenił(a) film na 8
puren

Uważam że naprawdę dobrze się zestarzał. Co prawda mogę nie być w 100% obiektywny bo jak wychodził ten film to miałem 4 lata, ale jako dzieciak bardzo mi się podobał i dalej lubię wracać do niego na poprawę humoru. Polski dubbing też robi robotę i jest kilka zabawnych tekstów. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones